Ceník služeb

společnosti Finance OK s.r.o.

IČ: 06294961, se sídlem Kněžskodvorská 2544, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice

Základní analýza a nabídka

Základní analýza a nabídka slouží k utvoření rychlého přehledu mezi bankami, a jejím účelem je ušetřit klientovi co nejvíce času. Zahrnuje až třiceti (30) minutová telefonní odborné konzultace s úvěrovým poradcem. Dále zahrnuje vyhotovení analýzy minimálně od tří (3) bank a současně vyhotovení minimálně jedné (1) nabídky od každé banky. V nabídce se klient především dozví: Úrokovou sazbu, RPSN, dobu fixace, dobu splatnosti, měsíční náklady, náklady na zpracování, roční fixní náklady a zůstatek jistiny po fixaci.

3.000,- Kč za položku

Analýza s individuální nabídkou (úvěr na míru)

Tato služba zahrnuje stejná plnění jako služba Základní analýza a nabídka, s tím, že součástí této služby je dále možnost až devadesáti (90) minutové telefonní odborné konzultace s úvěrovým poradcem, zpracování informací a podkladů od klienta, které jsou potřebné pro vyhotovení nabídky „na míru“, a dále vyhotovení individuální nabídky od poskytovatele spotřebitelského úvěru se zástavou nemovitosti, s možností kombinace s úvěrem od instituce nabízející spotřebitelský úvěr bez zajištění nemovitosti, tzn. pomoc pro klienta, který je v situaci, kdy nemá k dispozici finanční prostředky představující zbývajících 10% až 20% z ceny nemovitosti dle požadavků banky. Tato služba dále zahrnuje v případě potřeby zajištění informací z katastru nemovitostí, týkajících se zastavované nemovitosti.

10.000,- Kč za položku

Komplexní služba

Tato služba zahrnuje stejná plnění jako služba Analýza s individuální nabídkou, s tím, že její součástí jsou dále neomezené odborné telefonní a osobní konzultace, zastupování klienta při jednání s bankou, stavební spořitelnou či jinou institucí nabízející spotřebitelský úvěr zajištěný nemovitostí (hypotéka, úvěr ze stavebního spoření), zastupování klienta při jednání s institucí nabízející spotřebitelský úvěr bez zajištění nemovitostí, zastoupení klienta při jednání s odhadci, úvěrovými pracovníky a schvalovateli. Tato služba zajišťuje pomoc klientovi od A až do Z, tudíž se klient nemusí o nic starat, už jen podepíše úvěrovou smlouvu, kterou pro něj vyběháme, zařídíme a připravíme na míru k jeho spokojenosti.

15.000,- Kč za položku

Tento ceník je přílohu Všeobecných obchodních podmínek společnosti Finance OK s.r.o., IČ: 06294961, se sídlem Kněžskodvorská 2544, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice (dále jen „společnost“). Práva a povinnosti neupravená tímto ceníkem se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti.

 

webdesign by Lewest.cz